Uspeh učenika i profesora na takmičenjima

Posted on Posted in Vesti
U subotu, 21.04.2012. naša ekipa Electropioneer (ETŠ „Mihajlo Pupin“), kojom rukovodi profesor Vaso Bjelica je osvojila 2. mesto na Državnom takmičenju Eurobot Srbija 2012. Učestvovalo je 10 ekipa – 8 fakultetskih i 2 srednje škole.
Prva tri mesta obezbeđuju ekipama odlazak na međunarodno takmičenje Eurobot 2012 u Francuskoj.

U subotu, 21.04.2012. održano je i treće Državno takmičenje iz multimedija učenika srednjih elektrotehničkih škola, u Visokoj školi elektrotehnike i računarstva u Beogradu.
Naš učenik Saša Matić osvojio je prvo mesto u pojedinačnoj konkurenciji, Momčilo Popov 5.mesto, od ukupno 53 učesnika, što je školi obezbedilo prvo mesto i u ukupnom plasmanu. Profesor – mentor učenicima na takmičenju je bio profesor Igor Ivanov. Pogledajte film prikazan u revijalnom delu takmičenja!