Ученици ИТ32 одељења донатори два сајта

Posted on Posted in IT32, Вести, Радови ученика - Шк. 2018/2019.

Ученици ИТ32 одељења су реализовали два веб сајта на часовима практичне наставе у оквиру предмета Веб програмирање.

Тим ученика у саставу Маја Варга, Александар Крајачевић, Анђела Машовић и Јована Вукотић су реализовали сајт за Удружење за помоћ ментално недовољно развијеним особама Града Новог Сада.
Координатори су неизмерно захвални за нашу несебичну помоћ која ће им омогућити бољу промоцију. Удружење ове године слави 58 година постојања.

Удружење за помоћ МНРО Града Новог Сада

Други тим ученика у саставу Вук Радмиловић, Милош Сирар, Милица Кљајић, Симон Мунћан и Сара Касаповић је реализовао сајт за школску секцију ПиЛаб. Секција ће овим гестом боље промовисати своје радове и самим тим утицати на бољу промоцију школе.

ПиЛаб секција

Такође, ученици су на часовима редовне наставе реализовали пројекте на тему: Израда динамичког сајта. Неки од од радова се налазе на следећем линку – Радови ученика – Веб програмирање шк. 2018/2019.

Ментор: Данијела Радмиловић