Обавештење: Учење на даљину

Posted on Posted in Вести, Е - Лекције

Поштовани ученици,

На школском сајту у главном менију је додата ставка Учење на даљину, преко које можете доћи до наставних садржаја и обавештења, која ће предметни професори делити са вама.

Поред ове платформе, сваки предметни професор ће са вама остварити и друге видове комуникације, да би се успоставио што бољи проток информација, за време ванредног стања.

На драјву се налази простор за наставне материјале сваког одељења. До наставних материјала можете доћи преко линка за ваше одељење, избором одговарајућег фолдера жељеног наставног предмета.

Уколико будете имали неких нејасноћа и потешкоћа са приступом, потребно је да о томе обавестите предметног наставника или одељењског старешину, да бисмо те потешкоће отклонили.