Зимска школа програмирања кроз практичне примере

Posted on Leave a commentPosted in Вести

У нашој школи ће се одржати Зимска школа програмирања за све заинтересоване ученике,  у периоду од 09-12.01.2018. године од 09-12 часова. Радиће се у програмском језику C на развојном систему Ардуино.

Упитник за ученике – Пријавни формулар

Пријавa ће бити отворена до краја децембра.

Зимска школа програмирања кроз практичне примере

Posted on Leave a commentPosted in Вести

У нашој школи ће се одржати Зимска школа програмирања за све заинтересоване ученике, у периоду од 09-12.01.2018. године од 09-12 часова. Радиће се у програмском језику C на развојном систему Ардуино.

Упитник за ученике – Пријавни формулар

Пријавa ће бити отворена до краја децембра.

Омаж Његошу

Posted on Leave a commentPosted in Вести

Дана 20. децембра, лета Господњег 2017.године у нашој школи одржан је својеврстан јавни час „Омаж Његошу“ коме су присуствовали ученици одељења Р21, Р32, ИТ21 и АЕ4. У оквиру једног школског часа, ученици су имали прилику не само да се подсете дубоких и великих Његошевих речи и дела, него су чули и „живу Његошеву реч“ изговарану појањем гуслара Зорана Јелића. Да би им се приближила српска / црногорска култура, ученице Балетске школе , Мирјана Рацков и Наталија Лазић, певале су изворне црногорске песме и својим предивним вокалима пренеле дух народне поезије на све присутне.
У време завршетка полугодишта, када се поправља све што се поправити може 🙂 (оцене), учесници и водитељи програма су показали изузетан труд да изнесу на својим плећима један час. Наравно, није им било лако, јер није свеједно – пред професорима и другарима се збори, било је и грешака. Симпатичних и тако животних. Те „грешке“ пробудиле су њима вољу да следећи пут буду бољи што је и један од циљева оваквог рада.

Учесници:
Гости:
Зоран Јелић, гуслар
Мирјана Рацков – Балетска школа
Наталија Лазић – Балетска школаАнђела Давогић Р21
Ученици наше школе:
Предраг Проле Р21
Никола Мујановић Р21
Милица Обреновић Р21
Миљан Константиновић Р21
Златко Јововић Р21
Стефан Ковачевић Р21
Милош Лазаревић Р32
Марко Илић Е37
Алекса Михајлов АЕ4
Техничка подршка:
Андреј Гобор Р21
Филип Лукач Р21
Сара Перић Т43

„Час“ припремила и водила:
Весна Пругић Милеуснић, проф.

« 1 од 3 »

Допунска настава – ИТ32 – Веб програмирање

Posted on Leave a commentPosted in Вести

У школи ће бити одржана допунска настава из Веб програмирања за ученике ИТ32 одељења.
Термини:

• уторак, 26.12.2017. у 10 часова, кабинет 39
  • четвртак, 28.12.2017. у 10 часова, кабинет 39

Допунска настава ће трајати три школска часа.

Радови ученика – Рачунарска графика и мултимедија 2017/2018

Posted on Leave a commentPosted in Вести, Радови ученика
« 1 од 5 »

Поновљени поступак – ЈНMВ 02/2017 – Јавна набавка мале вредности добара – Набавка материјала за наставу – Партија 3