ЈН ОП 01/2019 – Осигурање

Posted on Leave a commentPosted in Вести, Јавне набавке

Нa овој стрaници можете преузети документa везана за јавну набавку у отвореном поступку број ЈН ОП 01/2019 – Осигурање имовине (објеката и опреме, одговорности из делатности), осигурање моторних возила и осигурање лица од последица несрећног случаја (запослених радника и ученика школе)

Дан отворених врата школе

Posted on Leave a commentPosted in Вести

Електротехничка школа „Михајло Пупин“ отвориће своја врата за све ученике 8. разреда, њихове наставнике и родитеље у суботу, 13.04.2019.  06.04.2019. године, од 10 до 12 часова.

У том периоду сви посетиоци моћи ће да у пратњи наших професора обиђу кабинете, радионице и учионице школе и да добију информације о упису ученика у први разред школске 2019/2020. године.

Обилазак школе планиран је у две групе, у 10 и 11 часова.

Обавештење – 66. Мартовски фестивал

Posted on Leave a commentPosted in Вести

Ученици Р31 одељења Михајло Стефановић – сценариста, монтажер и глумац,  Проле Предраг, Лука Савановић, Филип Лукач – глумци и Милан Константинивић и Лука Илијев као камермани , у новембру прошле године освојили су 3.место на Фестивалу средњошколског краткометражног филма у Београду.

Истим филмом конкурисли су и на  66. Мартовски фестивал где је пријављено  готово 4.000 домаћих и страних филмова и ПРОШЛИ СУ СЕЛЕКЦИЈУ!

Селектори такмичарских програма су продуценткиња Јована Николић, редитељка Чарна Манојловић, филмска редитељка и видео уметница Марта Попивода, визуелна уметница Ана Недељковић, филмски сниматељ Немања Јованов, драматуршкиња Кристина Ђуковић и редитељ Дарко Лунгулов.

Уз Гран при фестивала биће додељене награде у појединачним катагоријама (новчани део је 2.000 евра у динарској вредности), као и четири струковне награде – за најбољу режију, камеру, монтажу и дизајн звука/музику. Гост Фестивала – Лордан Зафрановић, режисер и сценариста.

Ментор је  професорка Весна Пругић Милеуснић.

Београдски фестивал документарног и краткометражног филма – Мартовски фестивал биће одржан од 27. до 31. марта у Дому омладине Београда под вођством уметничке директорке, редитељке Соње Ђекић.

ЧЕСТИТАМО НАШИМ УЧЕНИЦИМА И ПРОФЕСОРКИ!

НАВИЈАЈМО ЗА ЊИХ!

Испити за ванредне ученике у фебруарском испитном року

Posted on Leave a commentPosted in Ванредни, Вести

Напомена: Испити предвиђени 20., 21. и 22.02.2019. због ванредне ситуације одлажу за 6., 7. и 8. март по истом распореду као од 20-22.02.2019.

Распоред полагања ванредних испита – Фебруар 2019.

Општа обавештења

Posted on Leave a commentPosted in Матурски и завршни испити - Школска 2018/2019. година

Матурски испит за образовне профиле:

• Електротехничар рачунара
  • Електротехничар енергетике
  • Електротехничар електронике
  • Електротехничар аутоматике
  • Електротехничар мултимедија
  • Електротехничар процесног управљања
  • Електротехничар за термичке и расхладне уређаје

Састоји се из три дела:

1. Српски језик и књижевност