Obaveštenje

Posted on Leave a commentPosted in Vesti

Obaveštavamo vas da je planirano je da nastava po kombinovanom modelu krene u ponedeljak, 16.11. 2020. godine.

Zbog toga je juče postavljen novi raspored na sajtu škole, po kome svako odeljenje ima svoju učionicu za teorijsku nastavu.

Međutim, još čekamo saglasnost Školske uprave Novi Sad i zbog toga vam još nismo poslali uputstvo o realizaciji nastave.

Čim stigne saglasnost, šaljemo vam uputsvo sa svim neophodnim informacijama o realizaciji nastave, a do tada, radimo kao i do sada.

Uprava škole

FINAL EVALUATION – REGIONAL SERVICE – LEARNING AWARD 2020

Posted on Leave a commentPosted in Vesti

Mreža partnera iz Centralne i Istočne Evrope koji se bave iskustvenim učenjem (CEE SL Network), uz podršku Latinoameričkog centra za iskustveno učenje (CLAYSS), raspisali su konkurs za prvu nagradu „Regional Service – Learning Award“.
Na konkursu su mogli učestvovati projekti izvedeni u periodu od 2018-2020.
Naša koleginica, Vesna Prugić Mileusnić je konkurisala sa projektom izvedenim sa učenicima odeljenja AE4 čiji starešina je bila, i učenicima odeljenja R41 čiji je starešina bila koleginica Sonja Svitlica.
Projekat je prošao tri kruga selekcije i ušao u finale za izbor najboljih.
Internacionalni žiri će u decembru 2020. obavestiti škole o rezultatima konkursa.
I bez plasmana, samo pominjanje imena naše škole u regionu i šire je svakako već uspeh!
Čestitamo učenicima i profesorki Vesni Prugić Mileusnić!
Navijajmo za njih, za nas, jer svi smo deo tima!

FINAL EVALUATION – REGIONAL SERVICE-LEARNING AWARD 2020

(više…)

Evropska oznaka kvaliteta za projekat „If climate can change, why can’t we“.

Posted on Leave a commentPosted in eTwinning, Vesti
Kolega Zvonko Gašparović je dobio Evropsku oznaku  kvaliteta za projekat „If climate can change, why can’t we“.
Prenosimo u potpunosti pismo obaveštenja o uspehu:

Poštovani/poštovana Zvonko Gašparović,

Čestitamo! Vašoj školi je dodeljena Evropska oznaka kvaliteta za izuzetnost rada u okviru projekta „If climate can change, why can’t we“. To znači da su vaš rad, rad vaših učenika i škole priznati na najvišem evropskom nivou.

Iz tog razloga ćete dobiti sertifikat koji možete da postavite na veb stranicu i izložite na vidnom mestu u vašoj školi. Takođe, vaš projekat će biti izložen u posebnom prostoru evropskog portala na www.etwinning.net.

Još jednom vam čestitamo na ovom jedinstvenom dostignuću i nadamo se da ćemo se sresti na jednom od eTwinning događaja u toku godine.

Srdačan pozdrav,

eTwinning tim

Učenje na daljinu – Video lekcije

Posted on Leave a commentPosted in Vesti, Učenje na daljinu

Laboratorijske vežbe – Saša Skoko

Ampermetar i voltmetar u kolu jednosmerne struje:

Veb programiranje – Danijela Radmilović

Oznaka kvaliteta za projekat If climate can change, why can’t we

Posted on Leave a commentPosted in eTwinning, Vesti
Kolega Zvonko Gašparović je dobio oznaku  kvaliteta za projekat „If climate can change, why can’t we“.
Prenosimo u potpunosti pismo obaveštenja o uspehu:

Poštovani/poštovana Zvonko Gašparović (ETŠ Mihajlo Pupin),

Čestitamo! Upravo vam je dodeljena Oznaka kvaliteta za projekat If climate can change, why can’t we.

The opinion is that this is a very good e-Twinning project which gives an opportunity for students to cooperate in an international setting with the use of ICT tools. The opinion is that the technical schools have a great basis for e-Twinning cooperation on a higher level, due to their ICT knowledge and the age of students. It is quite apparent that this project managed to raise climate awareness. The teacher gave a big contribution as one of the moderators of the work-space.

Za dodatne informacije možete da se obratite Nacionalnom timu za podršku.

Sve najbolje želi vam

eTwinning tim