Uspeh naših učenika na 11. IEEESTEC studentskoj konferenciji u Nišu

Izveštaj sa 11. IEEESTEC studentske konferencije

Oficijelni video materijal konferencije

« 1 od 2 »

Agenda i uputstva za republički nivo Međunarodnog takmičenja iz informatičke i računarske pismenosti – ,,Dabar“ za školsku 2018/2019. godinu

Posted on Leave a commentPosted in Vesti

Republički nivo Međunarodnog takmičenja iz računarske i informatičke pismenosti ,,Dabar“ za školsku 2018/2019. godinu realizovaće se 15. decembra 2018. godine u sledećim centrima i školama:

Beograd – Matematička gimnazija

Adresa: Kraljice Natalije 37, 11000 Beograd

Novi Sad – Elektrotehnička škola “Mihajlo Pupin”

Adresa: Futoška ulica 17, 21000 Novi Sad

Niš – Gimnazija Bora Stanković

Adresa: Vožda Karađorđa 27, 18000 Niš

Kruševac – OŠ “Dragomir Marković“

Adresa: Ćirila i Metodija 20, 37000 Kruševac

Agenda takmičenja – Novi Sad – Elektrotehnička škola “Mihajlo Pupin”

Predavanje – Kompjuterska grafika profesije u ekspanziji

Posted on Leave a commentPosted in Vesti

Poštovani učenici,

Crater VFX Training Centar i 3Lateral studio Vas pozivaju na predavanje „Kompjuterska grafika profesije u ekspanziji“ gde će te se upoznati sa procesima rada u filmskoj i industriji video igara.
Povešćemo vas na putovanje u svet kompjuterske grafike i otkriti vam male tajne profesionalaca iz industrije vizuelnih efekata.

Predavanje je namenjeno samo učenicima ETŠ „Mihajlo Pupin“ i održaće se 7. novembra 2018., u prostorijama škole od 13:00 do 14:15.

Pored predavanja i After Effects showcase-a pripremili smo i nagradni konkurs za vas, a više o tome na samom događaju.

Obavezna prijava na ovom LINKU.

Evropska oznaka kvaliteta za projekat „Where there’s a will, there’s a way“

Posted on Leave a commentPosted in eTwinning, Vesti
Kolega Zvonko Gašparović je dobio Evropsku oznaku  kvaliteta za projekat „Where there’s a will, there’s a way“.
Prenosimo u potpunosti pismo obaveštenja o uspehu:

Poštovani/poštovana Zvonko Gašparović,

Čestitamo! Vašoj školi je dodeljena Evropska oznaka kvaliteta za izuzetnost rada u okviru projekta „Where there’s a will, there’s a way“. To znači da su vaš rad, rad vaših učenika i škole priznati na najvišem evropskom nivou.

Iz tog razloga ćete dobiti sertifikat koji možete da postavite na veb stranicu i izložite na vidnom mestu u vašoj školi. Takođe, vaš projekat će biti izložen u posebnom prostoru evropskog portala na www.etwinning.net.

Još jednom vam čestitamo na ovom jedinstvenom dostignuću i nadamo se da ćemo se sresti na jednom od eTwinning događaja u toku godine.

Srdačan pozdrav,
eTwinning tim

www.etwinning.net

Pripremna nastava za stručnu maturu